КИЇВ (QHA) -

 

Танкові підрозділи Збройних сил України (ЗСУ) та екіпажі бронеавтомобілів Державної прикордонної служби України (ДПСУ) провели на узбережжі Азовського моря спільні тактичні навчання з відбиття й стримування агресії з моря. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

— Під час навчань екіпажі бронеавтомобілів Держприкордонслужби й танкові підрозділи Збройних сил України, які спільно діють у складі Об'єднаних сил, вдосконалили навички взаємодії під час виконання завдань з оборони узбережжя і знищення надводних цілей і морського десанту противника, — йдеться у повідомленні.

Під час навчальних стрільб снайпери відпрацювали дії в різних умовах.

Кулеметники пройшли навчання з точності стрільби в русі та з укріплень, а водії броньованих «Хамвеїв» відпрацювали майстерність водіння під час руху в колоні, розгортання у бойовий порядок і виконання оборонних маневрів на узбережжі.

В ДПСУ відзначили, що особливу увагу в навчаннях приділили питанням тактичної медицини, а саме — надання домедичної допомоги на полі бою. ЗСУ також відпрацювали евакуацію поранених.

 

QHA повідомляло, що рота українських десантників з 95-ї бригади взяла участь у міжнародних навчаннях Saber Junction у Німеччині. За словами командира десантно-штурмової роти капітана Івана Федоренка, умовний противник не очікував появи українців у своєму розташуванні, а тому серйозного опору не чинив.

QHA