ДОНЕЦЬК (QHA) -

Бойовики «ДНР» використовують інформаційно-психологічні методи для дискредитації сил АТО і введення в оману цивільного населення окупованих територій, поширюючи інформацію про можливості відновлення найближчим часом наступальних дій підрозділами ЗС України, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

— Командування «1-го армійського корпусу ДНР» використовує чутки для посилення агітаційних заходів, щоб призвати місцевих жителів на військову службу до складу російських окупаційних військ. Інформація поширюється в т.ч. шляхом розсилки СМС-повідомлень оператором сотового мобільного зв'язку «Фенікс».

Українська розвідка уточнює, що в полосі відповідальності 1-ї окремої мотострілкової бригади (Кальміуське) і 11-го окремого механізованого полку (Донецьк) 1 АК противник здійснює «превентивні дії» — готує і проводить провокаційні постановочні обстріли, інсценування терактів з подальшим звинуваченням українського керівництва у зриві Мінських домовленостей.

Для зйомки провокаційних сюжетів інструкторами підрозділів інформаційної боротьби ЗС РФ залучаються представники російських пропагандистських ЗМІ.

ФОТО: інтернет

QHA