ДОНЕЦЬК (QHA) -

Окупанти провокують сили АТО на відкриття вогню у відповідь заради створення дискредитуючих телесюжетів. Про це стало відомо з повідомлення Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Фейсбуці.

ГУР пише, що командування окупантів продовжує вживати заходів щодо дискредитації сил АТО.

— На позиціях 11 окремого механізованого полку (Донецьк) 1 АК групою кореспондентів «П'ятого каналу Санкт-Петербург» (РФ) проводилася відеозйомка зруйнованих житлових будинків та інших об'єктів соціальної інфраструктури, — сказано у повідомленні розвідки.

До складу групи залучалися офіцери військових частин інформаційного протиборства ЗС РФ, що спеціалізуються на виготовленні фальшивих і спотворюючих реальність матеріалів про сили АТО.

У повідомленні також зазначається, що під час зйомок репортажу спеціальна вогнева група терористів обстрілювала позиції українських військових для провокації вогню у відповідь.

Як повідомляло QHA, на позиції сил АТО, які стримують ворога у районі населеного пункту Новозванівка, з боку російсько-терористичних угруповань вже протягом декількох діб прилітають новітні боєприпаси.

ФОТО: інтернет

QHA