КИЇВ (QHA) -

Терористи в ОРДЛО вимагають обміняти затриманого на Донбасі російського військовослужбовця Віктора Агєєва на утримуваних ними заручників-українців.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший віце-спікер ВР, представник України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) по Донбасу Ірина Геращенко.

Ще один пікантний момент ОРДЛО включили у своі вимоги на звільнення російського «потеряшку», кадрового військового російськоі арміі Агєєва, типу це «ополчєнєц». Тут позиція Украіни однозначна  це військовий злочинець. Ми чекаємо, що влада РФ визнає його присутність в Украіні, суд має визначити міру його злочину, світ має знати деталі злочину, бо це факти російськоі військовоі присутності на Донбасі. 

Геращенко додала, що в ході конференції українська сторона зажадала звільнення не тільки всіх незаконно утримуваних в ОРДЛО українців, а й усіх політв'язнів Кремля, зокрема і кримських татар.

Як повідомляло раніше QHA, Віктор Агєєв був затриманий українськими військовослужбовцями у Луганській області. На даний час він утримується в СІЗО у Старобільську.

Пізніше в інтерв'ю Агєєв підтвердив, що був відправлений на схід України після підписання контракту на службу у Збройних силах РФ.

ФОТО: інтернет

QHA