КИЇВ (QHA) -

Кремль почав інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію ідеї повернення Донбасу до складу України. Про це повідомив народний депутат, координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

— Російськими кураторами не знімається з порядку денного можливість зміни керівництва «ДНР». У цьому контексті звертає на себе увагу розпочата Кремлем інформаційна кампанія, спрямована на популяризацію ідеї повернення Донбасу до складу України за умови «паралельної зміни влади» (відсторонення президента, уряду України і владної верхівки «ДНР»), — написав він.

За словами Тимчука, у рамках такої кампанії колишній співробітник «МГБ ДНР» Д. Лотов і колишній працівник «ГРУ МО ДНР» Комов проводять заходи щодо дискредитації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка.

— Лотов, при цьому, планує отримати контроль над осередками ГО «Оплот», які діють в РФ і в «ДНР».

За словами Тимчука, ФСБ Росії розпорядилося, щоб ватажки «ДНР» звільнили з органів так званої «державної влади ДНР» тих, хто відвідує або має родичів на підконтрольній Україні території".

— Ці особи, на думку російських спецслужб, можуть займатися розвідувально-підривною діяльністю в ОРДЛО за завданням спецслужб України.

QHA повідомляло, що російські окупанти на Донбасі готують майбутнє «гарматне м'ясо» у дитячих таборах Луганської області. Вони провели з 29 червня — 8 липня на базі оздоровчого табору «Мрія» у селі Великий Суходіл так звані патріотичні польові збори молоді, в яких взяли участь близько 700 осіб.

QHA