КИЇВ (QHA) -

Слідчий комітет Росії провів обшук у головному офісі «Союзу десантників Росії» і вилучив усю документацію в рамках кримінальної справи щодо розкрадання коштів, виділених на антиукраїнську діяльність. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

— За інформацією ІС, у червні цього року Слідчий комітет РФ, в рамках порушеної кримінальної справи, провів обшук і виїмку всієї документації у головному офісі «Союзу десантників Росії», — написав він.

Тимчук зазначив, що під час обшуків затримали кількох людей.

— Ця структура відома тим, що використовується російськими спецслужбами для роботи на українському напрямку. Слідчі дії обумовлені виявленими фактами масштабних фінансових махінацій керівництва «Союзу десантників Росії», а саме, розкраданням і «нецільовим використанням» коштів, які виділялися «на організацію роботи».

За словами Тимчука, куратор діяльності цієї організації — депутат Держдуми РФ Сергій Миронов. Він також причетний до «фінансування і відправки найманців на Схід України». Миронов нібито «дав вказівку голові «Союзу десантників Росії» Валерію Востротіну «зам'яти» цю справу і не допустити потрапляння інформації в ЗМІ».

Як писало QHA, раніше Дмитро Тимчук заявив, що всі особи, які займають у Слідчому комітеті Криму керівні посади, прибули з різних куточків Росії — з Камчатки, Чукотки і Алтаю. За його словами, в силовому відомстві немає жодного уродженця Криму або зрадника присязі екс-співробітника українських правоохоронних органів.

QHA