КИЇВ (QHA) -

Військове командування Російської Федерації маскує перекидання своїх військовослужбовців раніше оголошеною мобілізацією бойовиків на окупованих територіях Донбасу. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов під час свого виступу у Києво-Могилянській академії 20 квітня, передає «Укрінформ».

Він зазначив, що на тлі інформаційної кампанії, розгорнутої в ОРДЛО з приводу мобілізації, командування РФ намагається замаскувати перекидання на Донбас кадрових військовослужбовців та найманців з Росії.

Турчинов згадав і те, що Росія направляє в окуповані райони Донбасу для участі у бойових діях проти України курсантів військових навчальних закладів РФ.

— Розширено набір в окремі військові навчальні заклади РФ, курсанти яких залучаються до ведення бойових дій в окремих районах Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, 22 березня координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук повідомив, що Міністерство оборони Російської Федерації розпорядився збільшити угруповання бойовиків на Донбасі до 50 тисяч осіб. Поповнити ряди терористів росіяни мають намір за допомогою проведення мобілізаційних заходів на окупованих територіях України. Повістки з «військкоматів» незаконних «республік» вже отримали 10 тисяч жителів «Л/ДНР».

ФОТО: інтернет

QHA