АНКАРА (QHA) -

Анкара підтримує розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі й готова до неї долучитися. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент України Петро Порошенко, який перебуває з візитом в Туреччині.

Порошенко зазначив, що під час зустрічі з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом глави двох держав обговорили також ситуацію в окупованому Криму, зокрема йшлося про звільнення з російських в'язниць українських політичних в'язнів.

Окремо були обговорені ключові напрями поглиблення двостороннього співробітництва у торгівельно-економічній та інвестиційній сферах, а також можливість реалізації спільних проектів в енергетичній сфері.

На зустрічі також обговорювалося тристороння співпраця між Україною, Туреччиною і Катаром.

Як повідомляло QHA, глава української держави провів перемовини з міністром закордонних справ Турецької Республіки Мевлютом Чавушоглу.

Нагадаємо, 30 березня під час свого візиту до Туреччини глава МЗС України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з турецьким колегою Мевлютом Чавушоглу подякував владі Туреччини за підтримку територіальної цілісності України.

Джерело: president.gov.ua

QHA