ДОНЕЦЬК (QHA) -

Безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії виявив на окупованих територіях Донбасу біля села Мирне (Луганська область) техніку бойовиків.

Про це сказано у звіті ОБСЄ.

— 22 вересня безпілотний літальний міні-апарат (БПЛА) СММ виявив велику кількість озброєння та іншої техніки, яка, мабуть, була у належному стані, відремонтована і заряджена, — сказано в повідомленні.

Крім цього, у звіті ОБСЄ зазначено, що патруль СММ так і не зміг потрапити на окуповану територію селища міського типу Сєдове (Донецька область). Бойовики заявили, що це зона з обмеженим доступом.

— Троє озброєних членів «ДНР» на блокпосту на північно-західному в'їзді до смт Сєдове (33 км на північний схід від Маріуполя) заборонили патрулю СММ в'їхати до селища, стверджуючи, що Седове є зоною з обмеженим доступом. Також вони попросили патруль Місії від'їхати від блокпоста на 2 км. Патруль покинув цей район і поінформував СЦКК про те, що трапилося, — повідомляється у звіті.

QHA повідомляло, що спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні помітили в непідконтрольних Збройним силам України районах Донбасу біля села Довге (22 км на північний захід від Луганська) нещодавно обладнані табори бойовиків самопроголошеної «ЛНР».

QHA