МОСКВА (QHA) -

У Державній думі Російської Федерації (РФ) заявили, що українські спецслужби планують провести «атаку дронів» на окупований Крим. Про це повідомив так званий депутат Держдуми від Криму Руслан Бальбек.

Він заявив, що йому цю інформацію нібито передали «кримські татари, які живуть в Україні», а атака буде заявлена ​​як «акція кримськотатарського опору».

— Ніщо не повинно нам заважати вмикати на своїй території станції радіоелектронної боротьби і придушення — ми повинні українським колегам влаштувати «зіпсований телефон», — додав він.

Нагадаємо, раніше представник Міністерства оборони України Олексій Чорнобай заявив, що ніякої загрози Криму з боку України не існує, тим більше, що Крим — українська територія.

За його словами, Росія маніпулює інформацією і свідомістю, заявляючи, що з боку України існує загроза жителям Криму, і на тлі цього нарощує своє озброєння на анексованій території, зокрема, ракетні комплекси С-400.

QHA повідомляло, що два дивізіони зенітних ракетних систем С-400 будуть використовуватися російськими військами в окупованому Криму у перші дні 2018 року. Генерал-лейтенант країни-окупанта Віктор Севостьянов уточнив, що дивізіони вже знаходяться на території тимчасово окупованого півострова.

ЗРС дальньої дії С-400 "Тріумф" розробки і виробництва АТ "Концерн ВКО "Алмаз-Антей" призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронного та інших видів боротьби.

Система здатна на дальності до 400 км знищувати аеродинамічні цілі, а також на дальності до 60 км — балістичні цілі, що летять зі швидкостями до 4,8 км/с на висотах від кількох метрів до кількох десятків кілометрів.

Джерело: РБК

QHA