ВОЛНОВАХА (QHA) -

Контрольний пункт в'їзду/виїзду "Новотроїцьке" у Волноваському районі Донецької області, КРП "Березове-1" і "Березове-2" закриті через детонацію мін. Причиною стали пожежі.

У штабі ООС повідомили, що від вогню детонують мінно-вибухові загородження і розриваються боєприпаси, створюючи загрозу життю цивільного населення.

У Держприкордонслужбі України відзначили, що рішення закрити КПП надійшло від командувача об'єднаних сил Сергія Наєва.

— Представники російсько-окупаційних військ направляли в бік контрольних пунктів громадян, серед яких були діти і люди похилого віку, піддаючи їх реальній небезпеці. Прикордонники на спеціальному транспорті евакуювали в безпечне місце усіх людей, які прибували з тимчасово окупованої території України. Жертв серед цивільного населення не допущено. Наразі пожежа поблизу КПВВ "Новотроїцьке" через постійну детонацію вибухонебезпечних предметів не локалізована. Пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування не проводиться.

Відзначається, що пропуск осіб і транспортних засобів на КПВВ "Новотроїцьке" відновлять після локалізації осередків займання, стабілізації ситуації і ґарантування безпеки подорожуючих. Інші КПВВ на лінії зіткнення в районі проведення операції Об'єднаних сил відкрилися і працюють у штатному режимі.

Раніше повідомлялося, що російські прикордонники свідомо створюють штучні черги біля пункту пропуску "Чонгар" на адміністративному кордоні з окупованим Кримом. Зокрема, вони повільно оформлювали автомобілі.

Джерело: Zn.ua

QHA