ЖИТОМИР (QHA) -

У Житомирській області завершилися змагання з танкового біатлону, який визначив кращий танковий взвод серед бригад десантно-штурмових військ (ДШВ). Про це повідомляє командування ДШВ на своїй сторінці у Facebook.

У змаганні взяли участь команди 25, 79, 80 і 95-ї бригад ДШВ ЗСУ.

Програму змагань максимально наблизили до стандартів НАТО. Змагання між танкістами складалися з декількох етапів: наступальний бій, оборонний бій, снайперська стрільба, керування танком, визначення рівня фізичної підготовки, евакуація і надання першої медичної допомоги пораненим.

Як заявив командир танкової роти 80-ї бригади Ігор Славич, акцент навчань робили на збереженні життя екіпажу.

— Під час змагань змінили штатну структуру танкового взводу. Під час виконання завдань танкісти "воюють" на чотирьох бойових машинах. Два танка ведуть вогонь по цілях, інші два — забезпечують їхнє прикриття. Акцент — на збереженні життя екіпажу.

Командир танкової роти 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Андрій Зайченко, танковий взвод якого здобув перемогу зазначив, що змагання необхідні для підготовки особового складу.

— Ці змагання показують кожному командиру танкового підрозділу здатність до навчання і підготовку особового складу. Хлопці відпрацьовують на всі сто відсотків, кожен знає своє завдання під час тієї чи іншої вправи, а головне — кожен любить свою справу і свою бойову машину. Без любові та абсолютної відданості нам би не вдалося посісти першу позицію на цих змаганнях.

За словами командира танкового взводу 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Володимира Онушко, всі учасники змагань є учасниками АТО (ООС).

За результатами змагань серед бригад десантно-штурмових військ на кращий танковий взвод у Житомирі, танковий взвод 95-ї окремої десантно-штурмової бригади став срібним призером, а танковий взвод 79-ї окремої десантно-штурмової бригади посів почесне третє місце.

Раніше в Румунії відбулися багатонаціональні військові навчання "Platinum Eagle — 2018" за участю морських піхотинців Військово-морських сил Збройних Сил України. У навчаннях також взяли участь військові зі США, Молдови, Болгарії та Грузії.

QHA