КИЇВ (QHA) -

Співробітники Київської місцевої прокуратури №6 спільно з Печерським управлінням поліції ГУ ПП столиці та ГУ Служби безпеки у Києві і Київській області провели операцію з виявлення підпільної бази з виробництва та реалізації зброї, а також припинили діяльність злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на незаконному виготовленні та збуті вогнепальної зброї та боєприпасів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури столиці у Facebook.

— Згідно з матеріалами слідства, учасники злочинного угруповання, використовуючи спеціальне обладнання, переробляли стартову і травматичну зброю на нарізну і вогнепальну, а також виготовляли боєприпаси до неї. Дану діяльність вони здійснювали виключно з метою незаконного збагачення, реалізовуючи зброю і патрони серед вузького кола осіб, які користувалися їхньою довірою, — відзначили у прокуратурі.

Злочинці зберігали виготовлену зброю на території гаражного кооперативу у Києво-Святошинському районі.

Правоохоронці вилучили обладнання для виготовлення зброї та зміни її маркування, а також тисячу одиниць боєприпасів, пістолети і карабін. В ході проведеної операції був затриманий один чоловік, а його поплічники оголошені у розшук.

Раніше повідомлялося, що в центрі Маріуполя правоохоронці вилучили протитанкові ракети, пістолети, патрони, вибухівку, а також екіпірування бойовиків з символікою незаконного бандформування. Частина зброї та спорядження перебувала на зберіганні у військовій частині 3057 Національної гвардії України і була викрадена бойовиками 9 травня 2014 року.

QHA