МОСКВА (QHA) -

У Кремлі назвали особистою думкою заяву одного з лідерів російських бойовиків Донбасі Олександра Бородая про те, що «Росія прийшла на Донбас назавжди». Про це сьогодні, 5 квітня, заявив журналістам прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков, відповідаючи на запитання, чи поділяють в Кремлі заяву Бородая, опубліковану на сайті Україна.ру, що є структурою російського державного інформагентства РІА Новини.

— Росія не прийшла на Донбас. Тут, безумовно, особиста точка зору. Ви знаєте, що Росія присутня на Донбасі і в Україні теж тільки у вигляді своїх симпатій як до жителів Донбасу, так і українського народу. Ніякої іншої присутності там немає, — зазначив він.

Пєсков зазначив, що володіє інформацією щодо приналежності ресурсу Україна.ру. При цьому він також сказав, що РІА Новини максимально "об'єктивно подають інформацію".

Нагадаємо, раніше, 4 квітня, на сайті Україна.ру опублікували інтерв'ю з Бородаєм, який у 2014 році був лідером російських бойовиків у Донецьку. Зараз Бородай очолює так званий союз російських добровольців, які воювали на Донбасі.

Джерело: УНІАН

QHA