САМАРА (QHA) -

Співробітники управління ФСБ Росії по Самарській області спільно з поліцією затримали «агента української розвідки», який нібито вивчав об'єкти військової та транспортної інфраструктури у самопроголошеній «Донецькій Народній Республіці», а також Ростовській та Самарській областях РФ, повідомляють російські ЗМІ.

Затриманим виявився громадянин України 1990 року народження. За заявою ФСБ, він входить в агентуру підрозділу «спецрезерву» Головного управління розвідки Міноборони України.

Міністерство оборони України заперечує причетність затриманого в Російській Федерації «агента» до української розвідки.

— Жодного відношення до українських розвідувальних органів будь-яка особа, яка там (в РФ) затримується, не має. Головне управління військової розвідки заперечує цю інформацію, — повідомив спікер міністерства оборони Олександр Мотузяник.

Нагадуємо, українець Валентин Виговський був затриманий представниками так званої «самооборони Криму». ФСБ стверджує, що він через інтернет вербував співробітників російського оборонно-промислового комплексу з метою збирання ними секретних даних для українських спецслужб.

У грудні 2015 року російський суд визнав Валентина Виговського українським шпигуном і засудив до 11 років ув'язнення в колонії суворого режиму.

Міністерство закордонних справ України назвало цей вирок черговим проявом цинізму РФ.

ФОТО: інтернет

QHA