КИЇВ (QHA) -

Бойовики терористичних угруповань на Донбасі 9 травня можуть влаштувати провокації на окупованих територіях. Про це під час брифінгу повідомив начальник штабу операції Об'єднаних сил (ООС), перший заступник командувача ООС Валерій Залужний.

— 9 травня залишається тією датою, коли противник буде використовувати усі наявні сили і засоби, щоб спровокувати ситуацію як на території, де проходить мирне життя, так і на лінії зіткнення — зазначив він.

QHA повідомляло, що за добу 6 травня у зоні проведення ООС на Донбасі загинув український боєць, ще четверо військовослужбовців отримали поранення. За даними військових, ворог також зазнав втрат — троє окупантів загинули, п'ятеро поранені. В цілому, відзначають у прес-центрі, ситуація в районі проведення операції Об'єднаних сил загострилася.

Нагадаємо, раніше командувач операцією Об'єднаних сил Сергій Наєв прибув на лінію фронту для особистого ознайомлення з рівнем готовності військовослужбовців.

Він заслухав інформацію військовослужбовців про стан справ і особисто переконався у їхній здатності ефективно протидіяти збройній агресії ворога. Генерал-майор подякував кожному бійцю за високий бойовий дух, волю до перемоги і вагомий внесок у справу миру на Донбасі.

QHA