ЄВПАТОРІЯ / КЕЗЛЕВ (QHA) -

 

Сьогодні, 21 вересня, в анексованому Криму заступив на бойове чергування третій дивізіон зенітних систем С-400 Тріумф.

Як заявив полковник армії РФ Микола Задорожний, під час виконання бойового завдання з охорони повітряного простору Криму, бойові розрахунки зенітно-ракетного комплексу (ЗРК) С-400 "Тріумф" здійснили вихід на позиції, розгорнули пускові установки, розпочали виявлення і відстеження цілей.

— Бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів (ЗРК) С-400 "Тріумф" зі складу з'єднання протиповітряної оборони армії ВПС і ППО Південного військового округу заступили на бойове чергування з протиповітряної оборони у Євпаторії.

 

Відзначимо, ЗРК дальньої дії С-400 "Тріумф" розробки і виробництва АТ "Концерн ВКО "Алмаз-Антей" призначена для ураження літаків стратегічної і тактичної авіації, балістичних ракет, гіперзвукових цілей та інших засобів повітряного нападу в умовах радіоелектронного та інших видів протидії.
 

Раніше голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганна Гопко заявила, що розгортання на території анексованого Криму зенітно-ракетного комплексу С-400 становить небезпеку для всієї Європи.

 

Джерело: Ріа-Новини

QHA