КИЇВ (QHA) -

Україно-російська угода в сфері рибальства в Азовському морі недоцільна. Про це повідомили у прес-службі представництва президента України в АРК у Facebook.

Так, сьогодні, 10 серпня, перший заступник постійного представника президента України в АРК Ізет Гданов і співробітники служби міжнародних зв'язків представництва взяли участь у підготовчій нараді з проведення сесії україно-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі.

Гданов зазначив, що необхідно посилити військову присутність і заходи безпеки в акваторії Азовського моря.

— Ізет Гданов наголосив на необхідності посилення військової присутності й заходів безпеки в акваторії Азовського моря і поставив під сумнів доцільність подальшого існування україно-російської угоди в сфері рибальства в умовах систематичного його порушення російською стороною і тимчасової окупації Криму, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що за словами президента України Петра Порошенка, Росія може атакувати Маріуполь з Азовського моря. Він зазначив, що РФ значно посилила своє морське угруповання в регіоні.

Нагадаємо, на думку колишнього командувача Військово-морських сил України Сергія Гайдука, Росія диктує правила гри в басейні Азовського моря, нехтуючи при цьому міжнародними правилами. Москва ігнорує статут міжнародної морської організації та конвенції ООН з морського права.

QHA