ДОНЕЦЬК (QHA) -

У з'єднаннях проросійських бойовиків Донбасу суттєво збільшилася кількість випадків вживання алкоголю і наркотиків у зв'язку з виплатою їм «зарплати». Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Також збільшилася кількість злочинів, скоєних терористами.

Так, у суботу, 29 квітня, двоє бойовиків в стані наркотичного сп'яніння, погрожуючи зброєю, викрали авто у місцевого жителя. Пізніше вони потрапили в дорожньо-транспортну пригоду.

У той же день троє військовослужбовців цього ж підрозділу в стані алкогольного сп'яніння з'ясовували стосунки з бойовиками сусіднього загону з використанням зброї.

А 30 квітня терорист із Макіївки під впливом наркотичних речовин покинув передову позицію. У той же день ще один бойовик помер від передозування наркотичними речовинами.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на початку квітня російське командування терористів намагалося взяти під контроль ситуацію зі споживанням алкоголю і наркотичних речовин в ОРДЛО, направивши на Донбас медичну комісію для виявлення алко- і наркозалежних російських офіцерів і бойовиків.

ФОТО: інтернет

QHA