КИЇВ (QHA) -

Україна перекине додаткові сили морської піхоти, берегової артилерії і посилить корабельне угруповання в акваторії Азовського моря. Про це повідомив командувач Військово-морських сил (ВМС) Збройних сил України (ЗСУ) Ігор Воронченко, повідомили у прес-центрі ВМС ЗСУ на сторінці у Facebook.

За словами Воронченка, такі заходи необхідні для захисту всіх рубежів і мирної виробничої діяльності в Азовському морі.

У прес-центрі зазначили, що вчора, 28 серпня, на півдні країни розпочалися командно-штабні навчання ВМС «Шторм – 2018» спільно з іншими військовими формуваннями і правоохоронними органами.

— Навчання з управління певним комплектом військ під час відбиття збройної агресії з морського напрямку проводиться з метою удосконалення практичних навичок командного складу під час ухвалення рішення щодо відпрацювання завдань із зазначеної тематики, — додав Воронченко.

QHA повідомляло, що 3 червня прикордонники Маріупольського загону морської охорони у складі Об'єднаних сил провели військові навчання в Азовському морі. Військові відпрацювали стрільби з великокаліберної катерної зброї і гранатометання. Усього в навчаннях взяли участь сім одиниць корабельно-катерного складу.

QHA