КИЇВ (QHA) -

Близько 270 морських спецназівців відправлять на службу в підрозділи на Азовському і Чорному морях, заявив голова Держприкордонслужби України Петро Цигикал.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

За словами Цигикала, таким чином Державна прикордонна служба України продовжує нарощувати зусилля для оборони морського узбережжя країни. Він зазначив, що до кінця 2018 року кількість спецназівців Прикордонної служби досягне 1000 чоловік.

— Думаю, що до кінця року ми матимемо близько 1000 чоловік особового складу нашого спецназу. Нарощуємо зусилля і з морського спецназу, а це — приблизно 270 осіб, які нестимуть службу в підрозділах в акваторії Азовського і Чорного морів.

За його словами, зараз Держприкордонслужба розвивається за двома напрямками: перший — правоохоронний, другий — нарощування зусиль і збільшення резервів.

— Необхідно розуміти, що агресор, як то кажуть, не спить, нарощує свої зусилля, і ми маємо дати гідну відсіч у разі будь-яких форс-мажорних обставин.

Раніше командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Попко заявив, що Україна посилила угруповання Збройних Сил, у тому числі — Сухопутних військ, на Азовському напрямку в зв'язку з агресивними діями РФ.

Він зазначив, що район Азовського моря підсилений декількома загальновійськовими бригадами і бригадами територіальної оборони, підрозділами ракетних військ, артилерії і армійської авіації.

QHA писало, що Україна також перекидає до Азовського моря артилерійські катери.

QHA