КИЇВ (QHA) -

В Україні успішно протестували ракетну систему турецького концерну ASELSAN.

Як повідомляється, система пуску ракет ASELSAN інтегрована в ПТРК «Скіф», який розроблений київським конструкторським бюро «Луч».

Роботи над новою системою тривали протягом півроку і вона успішно пройшла два випробування. Під час тестування здійснені пуски керованих ракет по цілях на відстані до п'яти кілометрів.

Система розробки ASELSAN призначена для пуску ракет виробництва США, Великобританії, України та Росії. Компанія ASELSAN є лідером оборонної промисловості Туреччини. Паралельно з держзамовленнями ASELSAN активно просуває свою продукцію і на зовнішньому ринку.

У той же час, розробки ASELSAN впроваджуються і в цивільному секторі. Сфера діяльності компанії охоплює зв'язок та інформаційні технології, мікроелектроніку, виробництво радарів і електронних військових систем, оборонні технології, транспорт, безпеку, енергетику.

Влада України і Туреччини ухвалили рішення перейти до практичної реалізації спільного проекту зі створення турбореактивного військово-транспортного літака Ан-188. В "Укроборонпромі" впевнені, що новий літак гідно виведе україно-турецький проект до переліку світових лідерів.

Відзначимо, в грудні минулого року турецька компанія "Aselsan" підписала договір з ДП "Антонов" про спільне виробництво системи автопілота і радіоелектронного обладнання.

Йдеться про оснащення радіоелектронним обладнанням виробництва компанії Aselsan кабіни екіпажу українського літака Ан-132.

Джерело: Анадолу

QHA