КИЇВ (QHA) -

Вчора на засіданні Постійної Ради ОБСЄ у Відні українська делегація розповіла країнам-учасникам про найбільш кричущі факти присутності російських військ на Донбасі, які впродовж серпня виявила Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ В Україні.

Зокрема, про колону військових вантажівок, які перетинали неконтрольовану ділянку кордону з Росією, та чотири російські станції радіоелектронної боротьби, виявлені на початку серпня.

Про це повідомляється на сторінці в Twitter Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні.

За даними СММ, у вантажівках з території РФ на схід України завезли боєприпаси для російської зброї, яка знаходиться у Хрустальному.

— Незважаючи на обмеження з боку Росії, СММ ОБСЄ зафіксувала на Донбасі вантажівки, які незаконно перетинали україно-російський кордон з території РФ, перевозячи боєприпаси для російського важкої зброї у Хрустальному, а також нові зразки російських систем радіоелектронної боротьби, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що 10 серпня СММ зафіксувала колони вантажівок, які в'їжджали в Україну і виїжджали з неї грунтовою дорогою у непідконтрольному уряду районі Донецької області. Рух вантажівок зафіксував безпілотний літальний апарат СММ дальнього радіусу дії.

QHA