КИЇВ (QHA) -

Пропагандисти так званої "ЛНР" поширюють фейкову інформацію про нібито підготовку провокацій у великодні свята. Про це повідомив спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян на своїй сторінці у Facebook.

За словами Слободяна, бойовики «ЛНР» залякують громадян і закликають їх не їздити на великодні свята через єдиний в Луганській області КПВВ «Станиця Луганська».

— Можливо, окупанти не бажають, щоб жителі непідконтрольних українській владі регіонів бачили, як святкують інші українці, — повідомив він.

За його словами, у період пасхальних свят КПВВ «Станиця Луганська» працюватиме щодня у штатному режимі — з 7:00 до 18:30.

— Держприкордонслужба вживає необхідних заходів, щоб забезпечити комфортний перетин громадянами лінії розмежування. З цією метою на великодні свята всі КПВВ працюватимуть, і ніхто не збирається їх закривати, — повідомив він

Раніше повідомлялося, що Державна прикордонна служба України під час великодніх свят обіцяє охорону адміністративного кордону Криму в посиленому режимі із застосуванням літаків.

QHA