КИЇВ (QHA) -

Кабінет міністрів України затвердив угоду про військово-фінансове співробітництво з Туреччиною, йдеться у розпорядженні українського уряду.

Відповідно до угоди, Анкара надасть Києву військові товари і послуги на суму майже 2 млн доларів.

У рамках угоди Туреччина надасть Кабміну фінансовий ресурс на суму 9,3 млн турецьких лір (майже 2 млн доларів). З них 9 млн лір виділяють для замовлення в оборонних підприємств Туреччини товарів і послуг для забезпечення Збройних сил України, 0,3 млн лір — для короткострокової підготовки військових у навчальних центрах Збройних сил Туреччини.

Кабмін також затвердив протокол щодо реалізації фінансової допомоги. Окрім того, Кабмін затвердив протокол про надання фінансової допомоги з боку Туреччини.

Раніше спікер Верховної Ради України Андрій Парубій під час зустрічі з делегацією Комітету в закордонних справах Великих Національних Зборів Турецької Республіки, яку очолює Волкан Бозкир, заявив, що Україна цінує послідовну політику Туреччини з відстоювання територіальної цілісності та незалежності.

Голова українського парламенту зазначив, що для України дуже важлива підтримка з боку Туреччини на міжнародному рівні і висловив надію на таку підтримку і в подальшому.

Джерело: РБК

QHA