КИЇВ (QHA) -

 

Рота українських десантників з 95-ї бригади на міжнародних навчаннях Saber Junction 2018 у Німеччині захопила польовий штаб батальйону 173-ї десантної бригади США і групу італійських спецназівців.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ.

За словами командира десантно-штурмової роти капітана Івана Федоренка, противник не чекав появи українців у своєму розташуванні, а тому серйозного опору не чинив.

— Наші десантники захопили засоби зв'язку, штабні документи і зброю. Умовні втрати противника склали 32 людини і дві одиниці техніки, а умовні втрати українських бійців — 2 людини.

 

Відзначимо, у жовтні повітряні сили США і ще восьми країн візьмуть участь у військових навчаннях «Чисте небо» в Україні.

Усього в навчаннях візьмуть участь 950 військовослужбовців зі США, Бельгії, Данії, Естонії, Нідерландів, Польщі, Румунії та Великобританії.

QHA повідомляло, що 3 вересня в Україні стартували найбільші за всю історію країни багатонаціональні військові навчання Rapid Trident — 2018 за участю підрозділів армій НАТО та її партнерів. У маневрах взяли участь військові підрозділи з 10 країн-членів НАТО і 4 країн-партнерів НАТО: Україна, Азербайджан, Грузія, Молдова.

 

Фото: Міноборони України

QHA