КИЇВ (QHA) -

Юні винахідники з усіх куточків України приїхали до Києва на щорічну Всеукраїнську науково-технічну виставку. Старшокласники представили на ярмарку свої винаходи, які, на їхню думку, здатні допомогти військовим зберегти незалежність країни, а також відкриття, розроблені для поліпшення економічної ситуації.

Школярі-«Ейнштейни» із захопленням розповідали про свої проекти, намагаючись передати головну ідею винаходу і пояснити, за яких умов він буде працювати і скільки буде потрібно державі витратити грошей у випадку реалізації конкретного проекту.

- Ми помічаємо, як учні відчувають проблеми своєї країни і намагаються їх вирішити, створюючи нові розробки. Наприклад, цього року зафіксовано величезну кількість проектів, спрямованих на збереження енергії, економію ресурсів, утеплення будинків. І головне - більшість цих ідей готові до реалізації, - зазначив президент Малої академії наук Станіслав Довгий.

На виставці-конкурсі можна побачити систему освітлення та обігріву приміщень, нові методи економії електроенергії, квадрокоптера для військових, повністю розробленого українцями, систему регулювання води при повенях і багато іншого.

Талановиті розробники з оптимізмом дивляться в майбутнє, але не акцентують увагу виключно на якомусь одному винаході, а постійно перебувають у пошуку нових ідей і вірять, що когось зацікавлять їх розробки і вони зможуть стати корисними своїй країні.

 

QHA