АНКАРА (QHA) -

Турецькі поліцейські поділилися з українськими колегами досвідом роботи з протидії торгівлі людьми, зокрема — щодо виявлення організаторів нелегальної міграції та використання новітніх методів у цій сфері. Про це сьогодні, 6 березня, повідомили у прес-службі Національної поліції.

Обмін досвідом відбувся у рамках візиту делегації Нацполіції на чолі з першим заступником голови відомства В'ячеславом Аброськіним до Туреччини. Делегація зустрілася з начальником Департаменту боротьби з торгівлі людьми і нелегальною міграцією поліції Туреччини Хаканом Сіралі і начальником Координаційного центру Ахметом Хаканом Арікан.

Турецькі колеги підкреслили, що протягом п'яти років оперативні служби Туреччини викрили та затримали понад дві тисячі організаторів нелегальної міграції.

У рамках візиту сторони домовилися про подальшу співпрацю і планування спільних дій у боротьбі зі злочинами у цій сфері. Окрім того, поліцейські двох країн обговорили організацію та проведення тренінгів для українських оперативних підрозділів. Отже, у рамках навчань їхні учасники відпрацьовуватимуть порядок дій під час спецоперацій, умови яких максимально наближені до реальних.

Раніше повідомлялося, що в Україні планують створити підрозділи патрульної поліції Криму і Севастополя.

QHA