КИЇВ (QHA) -

У зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС) танкова бригада Збройних сил України (ЗСУ) провела заходи щодо вдосконалення боєздатності за участю всіх залучених військових частин. Про це повідомили на сторінці ООС у Facebook.

— В Об'єднаних силах під керівництвом Командувача об'єднаних сил генерал-лейтенанта Наєва Сергія Івановича триває робота щодо вдосконалення боєздатності усіх залучених військових частин. Одним з пріоритетних напрямків зазначеної роботи є підвищення майстерності та злагодженості танкових підрозділів, що входять до складу резервів, угруповань, — йдеться у повідомленні.

Наєв зазначив, що танкові бригади здатні виконувати поставлені бойові завдання.

— Ворог має чітко усвідомлювати, що танкові підрозділи зі складу Об'єднаних сил здатні виконувати поставлені перед ними бойові завдання у взаємодії з підрозділами інших родів військ, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, начальник штабу операції Об'єднаних сил (ООС), перший заступник командувача ООС Валерій Залужний заявив, що бойовики терористичних угруповань на Донбасі можуть влаштувати провокації на окупованих територіях.

QHA