КИЇВ (QHA) -

 

Підрозділи оперативно-тактичного угруповання "Схід" Операції об'єднаних сил (ООС) провели навчання на березі Азовського моря.

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС на сторінці у Facebook.

Під час навчань українські військові продемонстрували, як знищувати ворожі десантні кораблі та захищати морське узбережжя.

— Військові інженери оперативно провели "мінування" десантно-небезпечних ділянок берега і морські підходи до них. У цей же час реактивно-артилерійський дивізіон РСЗВ "Ураган" умовно обстріляв десантні кораблі супротивника на підходах до берега.

 

Під час навчання військові підрозділи активно використовували аерозольне маскування.

За словами військових, навчання стало яскравим доказом того, що підрозділи Об'єднаних сил готові не тільки швидко відреагувати на спроби противника висадити десант, але й скинути ворога назад в море.

 

У жовтні загони морської охорони Державної прикордонної служби України (ДПСУ) спільно з тактичної авіацією військово-повітряних сил, танковими військами, артилерією, механізованими ротами Збройних сил України провели навчання в районі Білосарайської затоки в Азовському морі.

У вересні танкові підрозділи ЗСУ та екіпажі бронеавтомобілів ДПСУ провели на узбережжі Азовського моря спільні тактичні навчання з відбиття й стримування агресії з моря. Під час навчань особливу увагу приділили питанням надання домедичної допомоги на полі бою.

QHA