ХАРКІВ (QHA) -

 

Українські військові показали БТР-4Е "Буцефал", розроблений Харківським конструкторським бюро з машинобудування, повідомляє прес-служба Операції об'єднаних сил у Facebook.

"Буцефал" — це повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер, призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів і вогневої підтримки в бою.

Бойова машина обладнана потужною 30-ти міліметровою гарматою і бойовим модулем, що містить протитанкові керовані ракети "Стугна". БТР-4Е також обладнаний насосами для відкачування води, тому здатний уплав форсувати водні перешкоди. "Буцефал" може ефективно протидіяти важкій броньованій техніці типу танків Т-72, ​​які знаходяться на озброєнні російсько-окупаційних військ.

БТР закривається бронею. Виготовляється бойова машина на заводі імені Малишева (Харків).

Відзначається, що військовослужбовці ООС встигли оцінити бойові потужності нової бойової машини.

 

Як писало QHA, Президент України Петро Порошенко заявив, що у Харкові почали складати перший експериментальний корпус БТР-4.

Раніше повідомлялося, що на військових полігонах України відбулися випробування бойового танка Т-72АМТ Київського бронетанкового заводу. Нове озброєння дозволяє знищувати бронетехніку противника на відстані до 5 км.

QHA