КИЇВ (QHA) -

Військовослужбовці Збройних сил України (ЗСУ) взяли під контроль селище Південне на Донеччині. Про це повідомили у прес-центрі штабу операції Об'єднаних сил (ООС) на сторінці у Facebook.

— Сплановані, підготовлені та реалізовані дії героїв першого механізованого батальйону, розвідувальної роти бригади дозволили гарантувати безпеку жителям населеного пункту Південне (Чигирі) і зірвати підступні наміри ворога, — йдеться у повідомленні.

У прес-центрі зазначили, що бойовики активізувалися у Південному на початку квітня 2018 року. Двічі на тиждень вони прибували в селище, щоб перевірити місцеве населення на лояльність до української влади.

— На основі пропозицій начальника розвідки бригади і задуму командира батальйону, штабом бригади був розроблений план про взяття під свій контроль н.п. Південне, — йдеться у повідомленні.

Військові ЗСУ вийшли на східні околиці селища о 6:00 8 травня.

— Наразі ситуація у н.п. Південне складна, але контрольована. Бойове завдання з утримання н.п. Південне виконує зведений підрозділ від 24 ОМБр.

Нагадаємо, голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що бойовики "ДНР" обстріляли школу в Світлодарську Бахмутського району, і як наслідок, поранення отримала одна людина. Снаряд бойовиків розірвався на шкільному подвір'ї.

QHA