КИЇВ (QHA) -

Україна має намір закрити деякі райони Азовського моря. Це рішення пов'язане з військовими навчаннями, які там проводяться.

Про це повідомив начальник прес-центру Військово-морських сил України Олег Чалик, за словами якого, район закривають за заявкою Збройних сил України з 1 червня до 1 вересня 2018 року.

Зокрема, будуть закриті райони на схід від Маріуполя, біля Широкино, в районі Мелекіно і Білосарайської коси, а також на схід від Бердянська.

Раніше повідомлялося, що прикордонники Маріупольського загону морської охорони у складі Об'єднаних сил провели військові навчання в Азовському морі.

У Державній прикордонній службі відзначили, що відпрацьовувалися стрільби з великокаліберної катерної зброї і гранатометання.

QHA повідомляло, що раніше морська авіація Військово-морських сил Збройних сил України провела у Чорному морі спільні навчання з ВМС США, в яких взяв участь корабель USS Carney (DDG 64). Метою навчань було відпрацювання взаємодії відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівня бойової підготовки.

QHA