КИЇВ (QHA) -

Військово-морські сили Збройних сил України (ВМС ЗСУ) взяли участь в багатонаціональних навчаннях «Морський щит — 2018». Про це повідомили у прес-центрі командування ВМС ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

Навчання проводилися в Румунії з 7 — 11 травня.

— Військово-морські сили України взяли участь в багатонаціональних навчаннях «Морський щит — 2018», які проводилися в Румунії з 7 — 11 травня. Основною метою навчання було відпрацювання заходів з планування, виконання та оцінки протичовнових дій за підтримки проведення протикатерної, протиповітряної і протимінної оборони, — йдеться у повідомленні.

Заступник командувача ВМС ЗСУ з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неіжпапа зазначив, що метою цих навчань було налагодження взаємодії між країнами-учасниками.

— У цьому випадку це стосується держав Чорноморського басейну, останнім часом досить нестабільного регіону.

Учасники під час навчань «ознайомилися з особливостями планування, виконання та оцінки протичовнових дій із залученням багатонаціональних сил за стандартами НАТО, організацією і проведенням маневрів, управлінням багатонаціональними силами, функціонуванням і структурою групи керівництва навчанням».

QHA повідомляло, що ВМС України провели навчання поблизу адміністративного кордону з окупованим Росією Кримом. Протягом декількох днів підрозділи Командування морської піхоти ВМС ЗСУ з наданою артилерією проводили навчання з оборони узбережжя від морського десанту умовного противника.

QHA