КИЇВ (QHA) -

Військовослужбовець 30-ї окремої Новоград-Волинської Рівненської механізованої бригади Збройних сил України, який зник безвісти на Донбасі 24 травня, потрапив у полон до бойовиків. Про це йдеться у повідомленні бригади на сторінці у Facebook.

— З відкритих джерел інформації стало відомо про місце перебування військовослужбовця нашої частини, який зник 24 травня. Найголовніше — що він живий, але згідно отриманої інформації, знаходиться у ворожому полоні, — пишуть військові.

Також в ЗСУ підкреслили, що на відеозаписі допиту військовослужбовця видно, що він знаходиться у стресовому стані, він має виснажений вигляд. Військові впевнені, що український військовий відчув на собі тортури, його позбавляли сну.

— Той факт, що військовий стверджує про абсолютну відсутність російських військ на території України, також вказує на те, що з 19-річним хлопцем попрацювали представники російських спецслужб, — йдеться у повідомленні.

Як раніше писало QHA, у селищі Залізний поблизу Торецька від снаряда бойовиків загинула 15-річна дівчинка. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

QHA