КИЇВ (QHA) -

Харківський завод ім. Малишева, який входить до складу державного концерну Укроборонпром, реалізував у 2017 році військової техніки більш ніж на 3 млрд. грн., що є рекордом для підприємства.

Про це заявили у прес-службі держпідприємства.

Такий результат був досягнутий завдяки 100% виконання заводом усіх поставлених завдань у строк, в тому числі, завершення планових відправок танків «Оплот» до Таїланду.

— За контрактом з Таїландом заводу Малишева залишилося здати замовнику всього кілька бойових машин. На підприємстві планують завершити виконання домовленостей у I кварталі 2018 року, — йдеться у повідомленні.

Також завод завершив відправку п'ятої партії моторно-трансмісійних установок для Республіки Пакистан.

— Моторно-трансмісійні установки представляють собою комплекти, до яких входять двигун, трансмісія, системи обслуговування двигуна, система очищення повітря, броньований дах. Надалі всі ці комплекти будуть встановлюватися на пакистанські бойові машини Аль-Халід-1, — заявили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Укроборонпром» розробив новий український БТР-4МВ1. Військова машина посилена оптико-електронним прицілом з потужним тепловізором і високоточною цифровою системою ведення вогню.

QHA