НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Радник національної безпеки М'янми Таун Тун заявив у понеділок, що мусульмани-рохінджа, які тікали в сусідній Бангладеш, щоб уникнути насильства у штаті Аракан, зможуть повернутися, але цей процес потрібно буде обговорити, повідомляє Reuters.

— Ми переконаємося, що всі, хто залишив свій дім, зможуть повернутися до свого дому, але це процес, який ми повинні обговорити, сказав він після спеціальної зустрічі на рівні міністрів у ході Генеральної асамблеї ООН, на якій головував міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон.

Ми хочемо переконатися, що кожен, кому потрібна гуманітарна допомога, отримує її без дискримінації. Це одна з наших домовленостей, сказав Тун.

Раніше повідомлялося, що кількість збіглих від насильства мусульман-рохінджа зі штату Аракан у Бангладеш склала вже понад 410 000. Правозахисники вважають, що уряд М'янми веде кампанію, спрямовану на витіснення мусульманського населення.

В ООН назвали те, що відбувається в Аракані, етнічною чисткою. Ряд країн в ООН вже зажадали негайного введення санкцій проти М'янми.

ФОТО: інтернет

QHA