АНКАРА (QHA) -

За один день відразу дві важливих події зблизили Україну і Туреччину.

31 жовтня у столичному аеропорту Турецької Республіки «Есенбога» офіційною церемонією відкрили виставку під назвою «50 винаходів, які Україна подарувала світові», якою охоплено абсолютно різні сфери життя, повідомляється у Twitter Посольства України в Туреччині.

Серед високопоставлених гостей, які взяли участь у відкритті, були присутні посол України у Туреччині Андрій Сибіга з дружиною, директор Другого європейського департаменту українського МЗС Юрій Мушка, голова Товариства українсько-турецької дружби Намик Кемаль Баяр, керівництво кримськотатарських організацій у Туреччині та інші.

Сама виставка, організована українським дипломатичним корпусом у Туреччині за підтримки компанії TAV і Українського кризового медіа-центру, привернула надзвичайно величезний інтерес, як відвідувачів, так і представників провідних ЗМІ.

Виставка презентує весь науковий потенціал України у розробках та інноваціях, а також розповідає про українців, які змінили світ, втілюючи свої ідеї не тільки на Батьківщині, а й за її межами. Сама виставка охоплює абсолютно різні сфери науки, такі як авіація, космос, медицина, біологія, інформаційні технології, генетика та інші. Виставка презентує Україну як інноваційну та прогресивну державу і популяризує серед турецького суспільства національні продукти.

Нагадаємо, що 31 жовтня до аеропорту "Есенбога" прибув перший авіарейс Київ-Анкара, що став ще одним містком між Україною і Туреччиною.

ФОТО: Посольство України у Туреччині

QHA