КИЇВ (QHA) -

Національна гвардія України відкриє для учасників АТО реабілітаційний центр на базі санаторія «Зелений мис» на березі Чорного моря в Одесі. Про це повідомили у прес-службі Нацгвардії.

— Національна гвардія України розпочала процес прийняття санаторію «Зелений мис» в курортній зоні міста Одеси, в районі Чорноморки. На його базі планується створення реабілітаційного центру для учасників АТО, — йдеться у повідомленні.

У Нацгвардії відзначили, що пораненим військовослужбовцям обов'язково потрібно пройти реабілітацію.

— Національна гвардія приділяє велику увагу реабілітації поранених військовослужбовців: і медичній, і психологічній. Наші бійці щодня ризикують своїм здоров'ям під час виконання завдань. Вони заслуговують сучасного лікування і підтримки здоров'я. Сьогодні тільки розпочався процес прийому – передачі санаторію на баланс Національної гвардії. Думаю, в майбутньому тут зможуть пройти курс реабілітації і відпочити ті, кому це необхідно, — додав командувач Нацгвардії Юрій Аллєров.

QHA повідомляло, що громадські організації ветеранів АТО вимгають від уряду внесення зміни до постанови № 413 і розблокувати безкоштовну видачу землі учасникам бойових дій.

QHA