КИЇВ (QHA) -

У так званій "ДНР" офіцер однієї з мотострілкових бригад "1-го Армійського корпусу" застрелив мирного жителя, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Інцидент стався у ніч з 28 на 29 квітня.

Вбивство бойовиком мирного жителя викликало обурення місцевого населення і призвело до протестних акцій, у тому числі блокування руху військової техніки російських окупантів.

— Російською окупаційною адміністрацією вживаються заходи для недопущення поширення інформації про зазначений інцидент, який посилив невдоволення місцевого населення російською військовою присутністю на тимчасово окупованій території України. Найбільш активні громадяни, які виступили з протестами проти свавілля російських окупантів, затримані співробітниками т. зв. «Міністерства державної безпеки ДНР», — йдеться у повідомленні розвідників.

Нагадаємо, раніше були оприлюднені втрати бойовиків на Донбасі.

Як заявив координатор групи "Інформаційний опір", народний депутат Дмитро Тимчук, незважаючи на досягнуті домовленості про припинення вогню з 30 березня, інтенсивність вогневих ударів по позиціях українських військ і населеним пунктам на підконтрольній Україні території зросла.

QHA