КИЇВ (QHA) -

Співробітники прикордонної служби України затримали громадянина Молдови, який перебуває у міжнародному розшуку через викрадення людей, незаконне проникнення до помешкання і згвалтування. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

— Вчора (12 лютого) на пункт в'їзду КП «Кучурган» в Україну прибув 23-річний громадянин Молдови. Під час прикордонного контролю спрацювала база даних Інтерполу. Як з'ясували прикордонники Білгород-Дністровського загону, цього громадянина розшукували правоохоронні органи Молдови з січня 2018 року для притягнення до кримінальної відповідальності через незаконне проникнення до помешкання, викрадення людини, згвалтування і насильницькі дії сексуального характеру, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що затриманий деякий час переховувався у Придністров'ї.

Про факт затримання повідомили до Укрбюро Інтерполу у Києві. Підозрюваного передали представникам Національної поліції України.

QHA повідомляло, що Співробітниками Державної прикордонної служби у пункті пропуску «Херсон–Авіа» був затриманий громадянин Туреччини, якого розшукує Інтерпол. Під час перевірки документів прикордонники Херсонського загону встановили, що він знаходиться у міжнародному розшуку в базі даних Інтерполу.

QHA