КИЇВ (QHA) -

На Донбасі вбитих росіян сепаратисти ховають у скотомогильники і записують загиблих, як дезертирів. Про це сьогодні, 21 травня, на брифінгу заявив прес-секретар Міністерства оборони України Дмитро Гуцуляк, якого цитує прес-служба Інформаційного центру РНБО.

— Командування російських окупаційних військ продовжує приховувати факти участі російських військовослужбовців у бойових діях в складі з'єднань і частин так званих першої і другої АК російсько-окупаційних військ. Зокрема, так звані військовослужбовці однієї з частин першої АК окупантів стали свідками таємного поховання на місці колишнього скотомогильника загиблих і померлих від ран громадян Росії, а саме тих, хто раніше проходив так звану службу в їхньому підрозділі, — йдеться у повідомленні.

Він підкреслив, що окупанти заносять імена загиблих до списків дезертирів. Це вже викликає протести у середовищі сепаратистів, оскільки за таких убитих не виплачується компенсація і про їхню загибель не повідомляють рідним.

Нагадаємо, СММ ОБСЄ в Україні констатувала різке погіршення ситуації на минулому тижні у зоні конфлікту на Донбасі, що призвело до зростання кількості цивільних жертв і руйнування цивільних об'єктів.

QHA