КИЇВ (QHA) -

Прес-секретар Генеральної прокуратури України Лариса Сарган заявила, що до вбивства чотирьох військовослужбовців окремої бригади морської піхоти України можуть бути причетні їхні товариші по службі. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що на тілі загиблих виявили вогнепальні кульові поранення, а у приміщенні було знайдено ознаки приховування злочину.

— На тілі загиблих виявлені вогнепальні кульові поранення, а у приміщенні, де останні перебували, ознаки приховування злочину (підпал і закладання вибухівки). Після ґрунтовного дослідження отриманих доказів встановлено причетність до вбивства двох товаришів по службі загиблих, затриманих в порядку ст. 208 КПК України, сказано у повідомленні.

Сарган зазначила, що в ході допиту підозрюваних ті дали свідомі свідчення з приводу обставин вбивства.

За даним фактом Військова прокуратура сил АТО відкрила кримінальне провадження по п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство двох або більше осіб), затриманим готується повідомлення про підозру.

Також призначено судово-медичні, хімічні, вибухотехнічної, балістичні, імунологічні, цитологічні, медико-криміналістичні, молекулярно-генетичні експертизи.

QHA повідомляло, що виявлені тіла військовослужбовців окремої бригади морської піхоти України. Тіла піхотинців виявили у будинку, в якому вони тимчасово проживали.

QHA