ЛОНДОН (QHA) -

Великобританія припиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Кремля до отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля. 23 російських дипломата мають протягом тижня залишити країну. Про це сьогодні, 14 березня, під час виступу перед парламентом заявила прем'єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей.

— У них є тиждень на те, щоб поїхати. Це буде найбільше видворення за більш, ніж 30 років, — зазначила вона.

Великобританія також заморозить усі російські державні активи і посилить перевірку літаків з РФ.

За словами британського прем'єра, Росія вчинила замах на вбивство Скрипаля та його доньки, що поставило під загрозу безпеку громадян Великобританії.

Нагадаємо, вчора президент США Дональд Трамп заявив, що, ймовірно, за отруєнням колишнього полковника Головного розвідувального управління РФ Сергія Скрипаля та його доньки стоїть Росія.

За словами Трампа, він збирається переговорити з прем'єр-міністром Великобританії Терезою Мей з приводу замаху на Скрипаля.

Нагадаємо, 5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

QHA