НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Великобританія запропонувала провести засідання Ради Безпеки ООН через звіт Організації із заборони хімічної зброї про отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки. Про це йдеться у заяві постійного представництва Великобританії при ООН у Twitter.

— Великобританія скликала засідання РБ ООН у зв'язку із доповіддю ОЗХЗ щодо Солсбері. Очікуємо, що воно відбудеться на наступному тижні, — відзначили британські дипломати.

Раніше повідомлялося, що відбулося екстрене засідання Виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) через отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля.

QHA повідомляло, що донька Сергія Скрипаля вийшла з критичного стану. За деякими даними, отруєння Юлії Скрипаль було не таким сильним, як у батька, вона навіть приходила до тями після інциденту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії є невеликий шанс вижити. Про це заявила племінниця Скрипаля Вікторія. Вона додала, що 90-річній матері екс-шпигуна не повідомили про отруєння сина та онуки через її слабке здоров'я.

QHA