СЄВЄРОДОНЕЦЬК (QHA) -

На Луганщині у результаті вибуху автомобіля поблизу лінії зіткнення загинуло чотири людини. Про це заявили у прес-службі прокуратури Луганської області.

— Прокуратурою Луганської області взято на контроль перебіг розслідування кримінального провадження за фактом терористичного акту, під час якого загинуло четверо цивільних осіб поблизу лінії зіткнення, — йдеться у повідомленні.

Встановлено, що у результаті наїзду автомобіля на невідомий вибуховий пристрій стався вибух. У результаті вибуху загинули усі чотири людини, які знаходилися в автомобілі. Подія кваліфікована як терористичний акт.

Раніше у розважального центру в Сєвєродонецьку прогримів вибух, у результаті якого загинула одна людина. Інцидент стався 5 квітня. Під час слідства було встановлено, що відвідувачі розважального закладу близько 23:20 вийшли на вулицю і побачили чоловіка, який стояв з гранатою у руці. Чоловік, побачивши людей, сказав їм, що у них є три секунди.

Правоохоронці вилучили з місця події речові докази, а також корпус гранати «Ф-1» із запалом без кільця. Проводиться перевірка щодо встановлення обставин події та причин, які привели до самогубства.

QHA