КИЇВ (QHA) -

На тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей зросла кількість злочинів і правопорушень за участю російських військових. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

— За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей зросла кількість злочинів і правопорушень за участю російських військовослужбовців, однак ці злочини і правопорушення традиційно приховуються російським окупаційним командуванням.

Російські військові комендатури Тореза погрожували вогнепальною зброєю місцевим приватним підприємцям і змушували віддавати матеріальні цінності під виглядом так званої «допомоги на передову».

— 16 вересня ц.р. у Донецьку двоє т.зв. військовослужбовців 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти 1 АК ЗС РФ пограбували місцевих підлітків, а саме: відібрали мобільні телефони і дрібні гроші. Один з грабіжників завдав ножового поранення чоловіку, який намагався захистити дітей.

Днем пізніше російські військові побили двох цивільних осіб, серед яких була молода жінка. Їх затримали місцеві жителі. Військові, у свою чергу, почали звинувачувати постраждалих у нападі.

— Окрім того, почастішали випадки затримання російськими військовими патрулями місцевої молоді за порушення т.зв. «комендантської години» і примусу затриманих виконувати фізичні роботи на території розташування підрозділів окупаційних військ іноді від трьох діб і більше, — додали у Міноборони.

 

QHA повідомляло, що проросійські бойовики за час війни створили на окупованому Донбасі більше 120 незаконних в'язниць, у яких незаконно перебувають і піддаються катуванням українські військовополонені та цивільні громадяни.

QHA