СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

В анексованому Криму розгортають автоматизовану систему управління (АСУ), яка об'єднає усі винищувачі, бомбардувальники, штурмовики, бойові гелікоптери, безпілотники, комплекси ППО і радари.

В оборонному відомстві Росії відзначили, що усі частини ВПС і ППО в Криму забезпечені новими зразками озброєння, однак кожен компонент поки має власні системи управління.

Після передачі АСУ, розвідувальні дані оброблятимуться у режимі реального часу, з використанням штучного інтелекту.

За даними окупаційної влади, ця система дозволить налагодити безперервний обмін інформацією: кожен з командирів зможе "отримати картину дій противника і рекомендації щодо його знищення".

На анексованому півострові вже проводили навчання з елементами нової системи управління.

Її обіцяють передати на півострів до кінця року.

 

Нагадаємо, лідер кримськотатарського народу, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв повідомляв, що Росія перетворила окупований Крим на військову базу і розмістила там шість ядерних боєголовок.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив в ООН, що Росія мілітаризує окупований Крим для розгортання ядерної зброї на півострові.

Координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук заявив, що окупований Крим потрібен Росії як місце для розміщення військової бази.

За його словами, Росія розмістила біля Керчі близько 60 контейнерів з хімічною зброєю.

 

Джерело: Известия
 

QHA