ЛОНДОН (QHA) -

У рамках нової версії розслідування отруєння Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Великобританії допитали жінку, яка привезла для сім'ї з Росії гречку. Продукти жінка привезла на прохання самого Скрипаля, повідомляє Українська правда з посиланням на The Times.

Сліди смертоносної нервово-паралітичної речовини раніше виявили на дверях будинку Скрипаля у Солсбері. Тепер же слідчі допитали друга сім'ї з приводу їжі, привезеної з Москви. За версією правоохоронних органів, подарунки для Юлії та її батька могли містити нервово-паралітичну отруту "Новачок".

— Відзначається, що Сергій Скрипаль попросив доньку привезти з Росії гречку з лавровим листом і спеціями. Однак, вона забула це зробити і попросила про послугу жінку, яка прибула до Британії з чоловіком іншим рейсом, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, уряд Великобританії розглядає запит Російської Федерації про доступ до Юлії Скрипаль, доньки екс-шпигуна Сергія Скрипаля, яка отямилася після отруєння нервово-паралітичною речовиною у Солсбері.

Раніше QHA повідомляло, що донька колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля вийшла з критичного стану і він оцінюється як стабільний.

Джерело: Українська правда

QHA