АНКАРА -

Під час сьогоднішнього (22 вересня) авіаудару по сирійському місту Ідліб, який знаходиться під контролем сирійської опозиції, загинули щонайменше шість цивільних.

Як повідомив кореспонденту агентства АА представник загону цивільної оборони («Білі каски») у Хан-Шейхуні Енес Діяб, у цілому протягом дня було нанесено 5 авіаударів по різних точках району.

— Центр громадянської оборони повністю зруйнований. Автомобілі швидкої допомоги та пошуково-рятувальної служби прийшли в непридатний стан, — підкреслив Енес Діяб.

Також представник цивільної оборони стверджує, що літаки, які завдають ударів по району, належать ВКС Росії.

За останньою інформацією, мінімум п'ять осіб загинуло. Також жителів провінції закликали не брати участь у п'ятничному намазі з метою безпеки.

За останні чотири дні постійних обстрілів загинуло як мінімум 23 особи.

Нагадаємо, що громадянська війна в Сирії почалася у березні 2011 року. Мирна демонстрація протесту переросла у збройний конфлікт, коли військові режиму Асада відкрили вогонь по мітингувальникам. Організація об'єднаних націй заявила, що під час конфлікту загинуло понад 400 тисяч осіб, а понад 10 мільйонів були змушені стати біженцями, покинувши свої будинки. Майже 5 мільйонів осіб виїхали до інших держав.

Джерело, фото: АА

QHA